Odznaki PTTK

Planujesz pojechać z nami na kilka zimowych wycieczek w ramach Korony i chcesz mieć z tego pamiątkę? Nie wiesz jak to zrealizować od strony formalnej? Pomożemy ci.

Czytaj więcej...

Zniżki PTTK

Gorąco zachęcamy do wstąpienia do PTTK. Dzięki temu uzyskacie 20% zniżki na nocleg w schronisku PTTK podczas wycieczki, w ramach Korony Beskidów.

Jeśli jesteście zainteresowani wstąpieniem, szczegóły znajdziecie tutaj.

Czytaj więcej...

Co to jest Korona?

Zimowa Korona Beskidów to seria zimowych wyjazdów organizowanych przez Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie. Wyjazdy prowadzone są przez przewodników SKPB, aby wziąć w nich udział nie trzeba być zrzeszonym w żadnej organizacji. W zależności od wycieczki poruszamy się na rakietach śnieżnych, nartach tourowych lub śladówkach (istnieje możliwość wypożyczenia rakiet).

Celem tego przedsięwzięcia jest zdobycie najwyższych szczytów poszczególnych pasm polskich Beskidów w czasie zimy kalendarzowej 2010/2011r.


Korona Beskidów jest dla każdego, kto ma ochotę aktywnie spędzić czas
i wyrwać się z codzienności w krainę górskiej, zimowej przygody.
Góry zimą są trudno dostępne, dlatego na wyjazdach poruszamy się
na nartach tourowych lub na rakietach śnieżnych.

 

Czytaj więcej...

Sprzęt

Warunki pogodowe zimą w Beskidach mogą być różne, dlatego nie daj się zaskoczyć (jak drogowcy). Przygotuj się dobrze do wyjazdu! Poniższa lista sprzętu ma na celu pomóc Ci w podjęciu decyzji, jaki sprzęt należy zabrać ze sobą.

Czytaj więcej...