Miś i Ryjek, czyli trasa bynajmniej nie dla przedszkolaków.

Prowadzący: Adam Filip
Mikołaj Łaniewski-Wołłk
Termin: 25.IV - 03.V
Start: 25.IV Zagórz PKP 7:40 lub 28.IV PKP Krosno godz. 6.15
Kontakt: Adam tel. 665 08 85, adamfilip (at) yahoo.com
Mikołaj tel. 648 - 84 - 21, lanieww (at) kki.net.pl
Spotkanie
przedwyjazdowe:
20IV godzina 17.00, hol Gmachu Głównego Politechniki
 Rodzaj trasy:
 namiotowa

25.IV Zagórz >>> Rzepedź - ? - Hawajska
26.IV Hawajska - Kiczera Średnia - Kanasiówka - Bagniste
27.IV  
28.IV * Królik Polski - Osiecznik - Cergowa - Dukla - Chyrowa(685)
29.IV Chyrowa(685) - Kamionki - Mszana - Ropianka - Jasieniów - Suchowac Mały
30.IV Suchowac Mały - Suchania - Kotań - Świerzowa - Świerzowa Ruska
1.V Świerzowa Ruska - Mareszka - Uherec - Nieznajowa - Dąb - Długie
2.V Długie - Czarna(703) - Konieczna - Dzielec - Regetów Wyżny
3.V Regetów Wyżni - ? - >>> Gorlice >>> Warszawa
* możliwość dojazdu na trasę z Adamem

Czytaj więcej...

Śleboda

Prowadzący: Marcin Szymczak (SKG)
Termin: 29.IV - 03.V
Start: 29.IV Krosno PKP godz. 6:30
Kontakt: tel. 671 - 73 -39
Rodzaj trasy:
namiotowa

29.IV Krosno >>> Nowa Wieś - Pustelnia św. Jana z Dukli - Mszana - Smereczne
30.IV Smereczne - Baranie(754) - Huta Polańska
1.V Huta Polańska - Ciechania - Nad Tysowym(713) - Dębi Wierch(664) - Radocyna
2.V Radocyna - ??? - Regetów Wyżny
3.V Regetów Wyżny - Wysowa (lub Kwiatoń) >>> Warszawa

 

Czytaj więcej...

Trzytysięcznik

Prowadzący: Agnieszka "Owca" Kloch
Termin: 1.V - 5.V
Start: 1.V Krynica PKP 7.05 (po przyjeździe pociągu z Warszawy)
Kontakt: tel. 813 - 82 - 18
Rodzaj trasy:
namiotowa

1.V Krynica - Tylicz - Lackowa(997) - Bieliczna
2.V Bieliczna - Ostry Wierch(938) - Obicz(788) - Regetów
3.V Regetów - Rotunda(771) - Zdynia - Lipna
4.V Lipna - Sucha(687) - Wołowiec - Bartne
5.V Bartne - Magura Wątkowska - Świerzowa - Trzy Kopce - Mrukowa >>> Jasło

Czytaj więcej...

Włóczęga i śpiewanie

Prowadzący: Zosia Kosiorek "Zoha"
Termin: 29.IV - 01.V
Start: 29.IV Jasło PKP godz. 5:20 po przyjeździe pociągu zagórzańskiego
Kontakt: tel. praca 849 - 66 - 36 (9.00 - 16.00)
kosiorek (at) delta.sggw.waw.pl
Rodzaj trasy:namiotowa

29.IV Jasło - (Przysieki?) - Trzcinnica - Garncarzówka - Harklowa - Łysa Góra(437) - Lipinki - Bednarka - nocleg przy strumieniu u stóp Ferdla(648) na skraju Parku
30.IV Ferdel(648) - przełęcz 542 - Męcińska Góra(679) - Pstrążne - Dragaszów - Dziamera(756) - Magurycz Duży(777) - Wołowiec
1.V Wołowiec - Nieznajowa - Czarne - Długie - Dębi Wierch - Radocyna
2.V Radocyna - Łysa Góra(704) - Konieczna - Beskidek - Jaworzyna(881) - Regetów
3.V Regetów - Kozie Żebro - Skałka - Kiczerka - Polana - Uście Gorlickie

Czytaj więcej...

Wigry 3

Prowadzący: Magda Russyan i Michał Grycz
Termin: 30.IV - 05.V
Start: 30.IV PKP Strzyżów 4.40
Kontakt: Magda 667 06 76 / 0 501 32 62 71
Michał 840 19 65 / 0 501 15 73 92
Rodzaj trasy:
rowerowa

30.IV PKP Strzyżów - Odrzykoń - Bóbrka PTSM
1.V Bóbrka - "Dolina Śmierci" - Bartne
2.V Bartne - Regetów
3.V Regetów - Szymbark - Gorlice - Biecz PTSM
4.V Biecz - Pustki - Ciężkowice - Rzepiennik Biskupi - Biecz PTSM
5.V Biecz - ?

Czytaj więcej...

Luz blues

Prowadzący: Kazimierz Makieła
Termin: 4.V - 9.V
Start: 4.V Grybów PKP godz 6.30 (dojazd pociągiem krynickim)
Kontakt: tel. dom. 823 - 44 - 30 (do 15IV)
Rodzaj trasy:
stodołowa

4.V Grybów - Chełm(779) - Wawrzka - Sucha Homola(708) - Uście Gorlickie
5.V Uście Gorlickie - Magura Małastowska(813) - Banica - Bartne
6.V Bartne - Wołowiec - Uherec(706) - Świątkowa - Kolanin(706) - Krempna
7.V Krempna - Kamień(714) - Kąty - Polana(651) - Chyrowa
8.V Chyrowa - Chyrowa(695) - Nowa Wieś - Cergowa(716) - Osiecznik(633) - Szklary
9.V Szklary - Piotruś(727) - Tokarnia(691) - Jaśliska

Czytaj więcej...

Fields of burracs

Prowadzący: Daria Tylikowska, Michał "Socjo" Janik
Termin: 27.IV - 03.V
Start: 27.IV Sanok PKP 7:25
Kontakt: Daria dt167230 (at) students.mimuw.edu.pl
Michał 842 - 84 - 82 (21.00 - 23.30)
Spotkanie
przedwyjazdowe:
14IV Aula Główna G.G.PW godz. 18.00
Rodzaj trasy:
stodołowa

27.IV Sanok >>> Bukowsko - Pasmo Bukowicy - Puławy
28.IV Puławy - Putyska - Jawornik - Królik Wołoski - Zawadka Rymanowska
29.IV Zawadka - Cergowa - Chyrowa - Chyrowa
30.IV Chyrowa - Myscowa - Kotań
1.V Kotań - Grab - Radocyna - ?
2.V ? - Konieczna - Jaworzyna Konieczniańska - Regetów
3.V Regetów - ??? - Warszawa

Czytaj więcej...

Oł sziet!

Prowadzący: Maciek Kubacki
Termin: 1.V - 3.V
Start: 1.V Stróże PKP 4.40 (po przyjeździe pociągu do Krynicy)
Rodzaj trasy:stodołowa

1.V Stróże >>> Gorlice >>> Szymbark - Bielanka - Sołtysia Góra - Owczary
2.V Owczary - Magura Małastowska(813) - Smerekowiec - Banne - Skwirtne - Regetów
3.V Regetów - Obicz - Blechnarka - Wysowa - Gorlice

Czytaj więcej...

Ogniem i mieczem

Prowadzący: Agnieszka Płatkowska
Termin: 28.IV - 03.V
Start: 28.IV PKP Nowy Sącz godz. 5:25
Rodzaj trasy:
stodołowa

28.IV Nowy Sącz - Mużeń(550) - Jodłowa Góra - Rosochatka(750) - Cieniawa (Ptaszkowa) info - PKS
29.IV Postawne(816) - Jaworze(882) - Modynianka(679) - ?
30.IV Chełm(779) - Wawrzka - Tania Góra(576) - Sucha Homola(706) - Homola(712) - Kijów
1.V Oderne - Wierch - Smerekowiec - Banne(583) - Skwirtne
2.V Skwirtne - Skałka(820) - Kozie Żebro - Regetów

Czytaj więcej...

Góry i doliny po mojemu

Prowadzący: Adaś Panasik
Termin: 1.V - 04.V
Start:

1.V Gorlice PKP godz. 6:45 (po przyjeździe skomunikowanych pociągów z Warszawy)

Rodzaj trasy:stodołowa
1.V Gorlice >>> Bartne - Magurycz - Dziamera - Wirchne - Rotunda - Regetów
2.V Regetów - Jaworzyna Konieczniańska - Przeł. Regetowska - Wysowa - Kozie Żebro - Regetów
3.V Regetów - Skwirtne - Kwiatoń - Hańczowa - Ropki
4.V Ropki - Biała Skała - Ostry Wierch - Przeł. Pułaskiego - Lackowa - Bieliczna - Izby - Tylicz >>> Krynica
Czytaj więcej...

Nie wprost do celu

Prowadzący: Arkadiusz Majewski
Termin: 28.IV - 03.V
Start: 28.IV Grybów stacja PKP godz. 5.00
Kontakt: majewski (at) ii.pw.edu.pl
Rodzaj trasy:
stodołowa

28.IV Grybów >>> Szymbark - Bielanka - Magura Małastowska - Owczary
29.IV Owczary - Ropica Górna - Dziamera - Bartne
30.IV Bartne - Kornuty - Wątkowa - Mareszka - Wołowiec
1.V Wołowiec - Czarna - Łysa Góra - Konieczna
2.V Konieczna - Beskidek - Jaworzyna - Regetów Wyżny
3.V Regetów Wyżny - Kozie Żebro - Uście Gorlickie >>> Gorlice

Czytaj więcej...

Górami, górami...

Prowadzący: Magdalena Kobierecka
Longin Fiedczak
Termin: 29.IV - 04.V
Start: 29.IV Stacja PKP w Bieczu godz. 6.30 lub dla dojeżdżających później rynek w Bieczu 9.00
Kontakt: Magdalena tel. 728 - 21 - 66, po 21:00
Rodzaj trasy:stodołowa

29.IV Biecz - Wójtowa - Bednarskie
30.IV Bednarskie - Magura Wątkowska(846) - Bartne
1.V Bartne - Dziamera(756) - Magura Małastowska(813) - Przysłup
2.V Przysłup - Kwiatoń - Regetów Wyżny
3.V Regetów Wyżny - pasmo graniczne - Huta Wysowska
4.V Huta Wysowska - Lackowa(997) - Krynica

Czytaj więcej...

De Profundis

Prowadzący: Grzegorz J. Tyliński - "Docent" - "Beniowa"
Start: 30.IV Krosno PKP godz. 6.15
Kontakt: beniowa (at) friko7.onet.pl
Rodzaj trasy: stodołowa

30.IV Krosno >>> Polany - Czerszla(734) - Huta Polańska - Ciechania(!) - Nad Tysowym(713) - Grab
1.V Grab - Przeł. Beskid nad Ożenną - Dębi Wierch(664) - dolina górnej Wisłoki(!) - Radocyna - Mały Beskid(635) - Konieczna
2.V Konieczna - Beskidek(!) - Jaworzyna Konieczniańska (881) - Przeł. Regetowska(664) - Regetów
3.V ???

Czytaj więcej...

Hej, sokoły... Konfederaci'99

Prowadzący: Waldemar Belchowski
Termin: 1.V - 3.V
Spotkanie: 30.IV PKP Warszawa Wschodnia godz. 20.00 koło kas biletowych
Start: Grybów PKP 1.V godz. 5:00
Kontakt: tel. praca 661 - 79 - 88, hetman (at) gateway.gpw.com.pl
Rodzaj trasy:
stodołowa


1.V Grybów - Chełm(779) - Gródek - Maślana Góra(753) - Szymbark - Miejska Góra(643) - Bielanka
2.V Bielanka - Bartnia Góra(630) - Magura Małastowska(813) - Gładyszów - Popowe Wierchy(684) - Ług - Regetów Niżny
3.V Regetów Niżny - Rotunda(771) - Regetów - Kozie Żebro(847) - Wysowa - Jawor(723) - Ostry Wierch(938) - Lackowa(997) - Izby >>> Grybów

Czytaj więcej...

Fin de si?cle

Prowadzący: Mariusz Pietrzak "Dzidek"
Termin: 1.V - 8.V.1999 r.
Start: 1.V Gorlice PKP godz. 6:40
Kontakt: pietrzak (at) chemie.fu-berlin.de
Rodzaj trasy: stodołowa
1.V Gorlice - Siary - Rychwałd - Magura Małastowska - Przysłup
2.V Przysłup - ? (wg humoru i fantazji przewodnika) - Regetów
3.V Regetów - ? (chyba jakaś góra, może i dwie) - Zdynia
4.V Zdynia -Lipna - Radocyna - Grab
5.V Grab - Ożenna - Ciechania - Huta Polańska - Żydowskie
6.V Żydowskie - Kotań - Świątkowa Wielka
7.V Świątkowa - Świerzowa Ruska - ? - (być może Dziamera) - Bodaki
8.V Bodaki - Wapienne - Gorlice
Czytaj więcej...