Podsumowanie

11 tras, 170 uczestników i ponad 200 osób biorących udział w ześrodkowaniu – tak w liczbach przedstawia się 51. Studencki Rajd Beskid Niski, który odbywał się w dniach 26 kwietnia do 3 maja 2015 roku. Spotkanie wszystkich tras (z wyjątkiem trasy udającej się w Gorgany), tzw. ześrodkowanie odbyło się 2 maja w Regetowie – miejscu, z którym mocno związane jest SKPB Warszawa.

Czytaj więcej...

Majowe wyjazdy - Studencki Rajd Beskid Niski

Licealiści, studenci, miłośnicy gór!

Zapraszamy na Studencki Rajd Beskid Niski! Tradycyjnie podczas długiego weekendu majowego będziemy wspólnie wędrować po Beskidzie Niskim. Do wyboru wiele wyjazdów różnej długości - trasy spotkają się 2 maja 2015 r. w Regetowie. Aby dołączyć, wystarczy wziąć plecaki lub sakwy rowerowe, spakować dobry humor i pojechać z nami w góry :)  Wszystkie imprezy, które organizujemy, są non-profit. Oznacza to, że nie zarabiamy na organizowaniu naszych wyjazdów. Jesli chcesz, abyśmy mogli dalej działać, możesz podarować nam swój 1%.

Czytaj więcej...

Ześrodkowanie - jak dojechać?

Dojazd na miejsce ześrodkowania:

Będąc na głównym skrzyżowaniu w Regietowie (przy cerkwi) należy iść główną drogą na południe, minąć Bazę SKPB Warszawa (z lewej strony), dwa krzyże z prawej strony - za drugim będzie przepust - zaraz za przepustem - po prawej stronie drogi jest pole, na którym odbywa się ześrodkowanie. Miejsce ześrodkowania i baza SKPB Warszawa są oddalone od siebie  o ok. 750m.