Ferie 2009 w Teodorówce - Beskid Niski

Zimą 2009 otwieramy chatę SKPB w dniach 7-22 lutego. W okolicy można jeździć i chodzić na nartach, tarzać się w śniegu, ślizgać się na jabłuszkach i robić inne zupełnie niepoważne rzeczy. Można też zaszyć się w kącie i czytać, albo przy świecach brzdąkać na gitarze. A przede wszystkim można odpodcząć. W dowolny sposób :)

 

Kiedy?

Od 7 do 22 lutego 2009. Można przyjechać na weekend, kilka dni, albo na cały okres. Ze względu na to, że chatkowi - czyli opiekunowie domu - zmienią się w czasie ferii, roboczo podzieliliśmy ten czas na dwa "turnusy" (ale można przyjechać w dowolnym terminie, nie zważając zupełnie na ten podział):

  • 7-14.02.2009 (ferie UW, UKSW) - chatkowe Marcelina Mastyna i Anna Jurkiewicz
  • 14-22.02.2009 (ferie PW, SGGW) - chatkowy Dawid Piekło

 

Dlaczego warto?

Bo w górach, miło i tanio (nocleg 8 zł). Do tego w okolicy jest kilka fajnych miejsc do zobaczenia, można się uczyć jazdy na nartach, a wyjazdu nie trzeba planować z wielkim wyprzedzeniem.

 

Dla kogo to miejsce?

Dom otwieramy w ferie akademickie, więc głównie wpadają studenci. Ale jak nie studjujesz już, jeszcze, albo studiowanie Cię nie obchodzi, też jesteś zaproszony/na. Wystarczy wziąć plecak i przyjechać, a wcześniej wysłać do nas maila, że się będzie :)

 

Co z rezerwacją?

Chata z gumy nie jest, warto więc rezerwować noclegi wcześniej (zwłaszcza jeśli wybierasz się z grupą znajomych). Szczegóły o zasadach pobytu i rezerwacji miejsc znajdziesz w menu po lewej stronie, lub na http://www.chata.skpb.waw.pl/

 

Tags: