Trasa z Pingwinem i Szyszką

Dołączając się do naszej Drużyny Pierścienia dowiesz się, że tak naprawdę Mordor znajduję się na południu i w tym kierunku często będziemy podążać.  

Zobaczycie również, że zamieszkujące zimne morza półkuli południowej Pingwiny odegrały decydujące znaczenie w trakcie bitwy w Helmowym Jarze, a Enty tak naprawdę miały wiele wspólnego z rodzimymi sosnami, z tą małą różnicą, że rodziły jedną dużą Szyszkę w stuleciu. Zapraszamy wszystkich na wędrówkę po Śródziemiu Beskidu Niskiego, a że pierścień ciężki bywa, potrzebni są nam do pomocy ludzie, którzy zmierzą się z Beskidzkim Traktem. Tak na marginesie, w ramach buntu przeciw wszelkim schematom, posiadanie matury nie jest wskazane.

 

                                            BRAK MIEJSC - ZAPRASZAMY NA INNE TRASY

 

 
DRUŻYNA: Trasa z Pingwinem i Szyszką
CHARAKTER
TRASY:
beznamiotowa - nocujemy w chatkach i czasem w stodole
TERMIN: 1.05 - 5.05
START: Warszawa, piątek 30.04.2010r. wieczorem
ZBIÓRKA: piątek 30 kwietnia pod Salą Kongresową w PKiN, o godz. 22:30
POWRÓT: 5.05 (środa) PKS W-wa Zachodnia godz 22:15  
PROWADZĄCY: Paweł "Pingwin" Łodziński, Łukasz Błaszczyk "Szyszka"
KONTAKT: Pingwin - tel. 602178711, pawel.lodzinski[oko_Saurona]gmail.com,
Szyszka - tel. 886632407, lukas.blaszczyk[oko_Saurona]gmail.com
UWAGI: Konieczny wcześniejszy kontakt celem zorganizowania przejazdu oraz zarezerwowania miejsc w noclegach; odnośnie sprzętu poczytajcie regulamin rajdu.
Gotujemy sami na ognisku. Osoby niepełnoletnie (licealistów) zapraszamy z Kartą Uczestnika i pisemną zgodą opiekunów w ręku.
Zapraszamy również licealistów z innych miast.
KOSZT WYJAZDU: Koszt przejazdów, noclegów oraz jedzenia (jeżeli zabierzecie wszystko co Wam podamy) będzie wynosił 210 zł. Dobrze zabrać dodatkowe fundusze na obiad ostatniego dnia, ponieważ będziemy go spożywać w jadłodajni u Elfów, a Te niestety się cenią, oraz na własne potrzeby.
JEDZENIE: Na podróż kanapki, które doskonale będą się nadawać na śniadanie podojechaniu na miejsce. Na trzy dni: 2x100g nie psującego się mięsa obiadowego (salami, sucha kiełbasa, konserwa); 100g mięsa mielonego; 200g makaronu (świderki), 100g ryżu (1 torebka); paczka sosu (ciemny lub jasny); kilka kostek rosołowych; puszka kukurydzy lub groszku; 3 cebule; warzywa na kanapki; 1 CHLEB; 1/2kg suchej kiełbasy kanapkowej; rybki lub pasztet; 300g żółtego sera i/lub topserki; dżem lub coś słodkiego na kanapki; 3 słodzone kisiele (do gotowania), paczka rodzynek; 2 tabliczki czekolady; herbata; cukier; 1 małe opakowanie sera feta
TRASA:
30.04 Warszawa (wyjazd wieczorem, szczegóły wkrótce) >> Rymanów
1.05 Rymanów - Dział - Wisłoczek - Polany Surowiczne
2.05 Polany Surowiczne - Wola Niżna - Kamień - Czeremcha
3.05 Czeremcha - Zyndranowa
4.05 Zyndranowa - Tylawa - Chyrowa - Teodorówka
5.05 Teodorówka - Bóbrka >> Krosno >> Warszawa Dworzec PKS W-wa Zachodnia (przyjazd planowy godzina 22.15)

Rodzice odbierają nieletnią młodzież na parkingu DW ZACH. od strony Centrum po przyjeździe autobusu ok. godz 22:15 lub dają przed wyjazdem oświadczenie, że wyrażają zgodę na samodzielny powrót dziecka do domu.

Zapraszamy bardzo serdecznie
Pingwin i Szyszka

Tags: